Menetrend

1. forduló (szeptember 28., szombat)

Falco-Vulcano Energia KC Szombathely - Zalakerámia ZTE KK
Egis Körmend - OSE Lions
Pécsi VSK-Veolia - Naturtex-SZTE-Szedeák
Szolnoki Olaj KK - Alba Fehérvár
Atomerőmű SE - KTE-Duna Aszfalt
DEAC - Kaposvári KK
Jászberényi KSE - Sopron KC

2. forduló (október 5., szombat)

Naturtex-SZTE-Szedeák - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
Sopron KC - Egis Körmend
KTE-Duna Aszfalt - Pécsi VSK-Veolia
Szolnoki Olaj KK - Jászberényi KSE
Alba Fehérvár - Atomerőmű SE
Kaposvári KK - Zalakerámia ZTE KK
OSE Lions - DEAC

3. forduló (október 12., szombat)

Falco-Vulcano Energia KC Szombathely - Kaposvári KK
Egis Körmend - Szolnoki Olaj KK
Pécsi VSK-Veolia - Alba Fehérvár
Atomerőmű SE - Jászberényi KSE
Naturtex-SZTE-Szedeák - KTE-Duna Aszfalt
DEAC - Sopron KC
Zalakerámia ZTE KK - OSE Lions

4. forduló (október 19., szombat)

KTE-Duna Aszfalt - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
Atomerőmű SE - Egis Körmend
Jászberényi KSE - Pécsi VSK-Veolia
Szolnoki Olaj KK - DEAC
Sopron KC - Zalakerámia ZTE KK
Alba Fehérvár - Naturtex-SZTE-Szedeák
OSE Lions - Kaposvári KK

5. forduló (október 26., szombat)

Falco-Vulcano Energia KC Szombathely - OSE Lions
Pécsi VSK-Veolia - Egis Körmend
Zalakerámia ZTE KK - Szolnoki Olaj KK
Naturtex-SZTE-Szedeák - Jászberényi KSE
KTE-Duna Aszfalt - Alba Fehérvár
DEAC - Atomerőmű SE
Kaposvári KK - Sopron KC

6. forduló (november 2., szombat)

Alba Fehérvár - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
Egis Körmend - Naturtex-SZTE-Szedeák
Pécsi VSK-Veolia - DEAC
Szolnoki Olaj KK - Kaposvári KK
Jászberényi KSE - KTE-Duna Aszfalt
Atomerőmű SE - Zalakerámia ZTE KK
Sopron KC - OSE Lions

7. forduló (november 9., szombat)

Falco-Vulcano Energia KC Szombathely - Sopron KC
KTE-Duna Aszfalt - Egis Körmend
Zalakerámia ZTE KK - Pécsi VSK-Veolia
OSE Lions - Szolnoki Olaj KK
Alba Fehérvár - Jászberényi KSE
Kaposvári KK - Atomerőmű SE
Naturtex-SZTE-Szedeák - DEAC

8. forduló (november 16., szombat)

Jászberényi KSE - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
Egis Körmend - Alba Fehérvár
Pécsi VSK-Veolia - Kaposvári KK
Szolnoki Olaj KK - Sopron KC
Atomerőmű SE - OSE Lions
DEAC - KTE-Duna Aszfalt
Zalakerámia ZTE KK - Naturtex-SZTE-Szedeák

9. forduló (november 23., szombat)

Falco-Vulcano Energia KC Szombathely - Szolnoki Olaj KK
Jászberényi KSE - Egis Körmend
OSE Lions - Pécsi VSK-Veolia
KTE-Duna Aszfalt - Zalakerámia ZTE KK
Sopron KC - Atomerőmű SE
Alba Fehérvár - DEAC
Kaposvári KK - Naturtex-SZTE-Szedeák

HIRDETÉS

10. forduló (december 14., szombat)

Egis Körmend - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
Pécsi VSK-Veolia - Sopron KC
Atomerőmű SE - Szolnoki Olaj KK
DEAC - Jászberényi KSE
Zalakerámia ZTE KK - Alba Fehérvár
Kaposvári KK - KTE-Duna Aszfalt
Naturtex-SZTE-Szedeák - OSE Lions

11. forduló (december 21., szombat)

Falco-Vulcano Energia KC Szombathely - Atomerőmű SE
Egis Körmend - DEAC
Szolnoki Olaj KK - Pécsi VSK-Veolia
Jászberényi KSE - Zalakerámia ZTE KK
Sopron KC - Naturtex-SZTE-Szedeák
Alba Fehérvár - Kaposvári KK
OSE Lions - KTE-Duna Aszfalt

12. forduló (december 26., csütörtök)

DEAC - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
Zalakerámia ZTE KK - Egis Körmend
Pécsi VSK-Veolia - Atomerőmű SE
Naturtex-SZTE-Szedeák - Szolnoki Olaj KK
Kaposvári KK - Jászberényi KSE
KTE-Duna Aszfalt - Sopron KC
OSE Lions - Alba Fehérvár

13. forduló (december 29., vasárnap)

Falco-Vulcano Energia KC Szombathely - Pécsi VSK-Veolia
Egis Körmend - Kaposvári KK
Szolnoki Olaj KK - KTE-Duna Aszfalt
Jászberényi KSE - OSE Lions
Atomerőmű SE - Naturtex-SZTE-Szedeák
Sopron KC - Alba Fehérvár
DEAC - Zalakerámia ZTE KK

14. forduló (január 4., szombat)

Zalakerámia ZTE KK - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
OSE Lions - Egis Körmend
Naturtex-SZTE-Szedeák - Pécsi VSK-Veolia
Alba Fehérvár - Szolnoki Olaj KK
Sopron KC - Jászberényi KSE
KTE-Duna Aszfalt - Atomerőmű SE
Kaposvári KK - DEAC

15. forduló (január 11., szombat)

Falco-Vulcano Energia KC Szombathely - Naturtex-SZTE-Szedeák
Egis Körmend - Sopron KC
Pécsi VSK-Veolia - KTE-Duna Aszfalt
Jászberényi KSE - Szolnoki Olaj KK
Atomerőmű SE - Alba Fehérvár
DEAC - OSE Lions
Zalakerámia ZTE KK - Kaposvári KK

16. forduló (január 18., szombat)

Kaposvári KK - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
Szolnoki Olaj KK - Egis Körmend
Alba Fehérvár - Pécsi VSK-Veolia
Jászberényi KSE - Atomerőmű SE
KTE-Duna Aszfalt - Naturtex-SZTE-Szedeák
Sopron KC - DEAC
OSE Lions - Zalakerámia ZTE KK

17. forduló (január 25., szombat)

Falco-Vulcano Energia KC Szombathely - KTE-Duna Aszfalt
Egis Körmend - Atomerőmű SE
Pécsi VSK-Veolia - Jászberényi KSE
DEAC - Szolnoki Olaj KK
Zalakerámia ZTE KK - Sopron KC
Naturtex-SZTE-Szedeák - Alba Fehérvár
Kaposvári KK - OSE Lions

18. forduló (február 1., szombat)

OSE Lions - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
Egis Körmend - Pécsi VSK-Veolia
Szolnoki Olaj KK - Zalakerámia ZTE KK
Jászberényi KSE - Naturtex-SZTE-Szedeák
Atomerőmű SE - DEAC
Alba Fehérvár - KTE-Duna Aszfalt
Sopron KC - Kaposvári KK

19. forduló (február 8., szombat)

Falco-Vulcano Energia KC Szombathely - Alba Fehérvár
Naturtex-SZTE-Szedeák - Egis Körmend
DEAC - Pécsi VSK-Veolia
Kaposvári KK - Szolnoki Olaj KK
KTE-Duna Aszfalt - Jászberényi KSE
Zalakerámia ZTE KK - Atomerőmű SE
OSE Lions - Sopron KC

20. forduló (március 7., szombat)

Sopron KC - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
Egis Körmend - KTE-Duna Aszfalt
Pécsi VSK-Veolia - Zalakerámia ZTE KK
Szolnoki Olaj KK - OSE Lions
Jászberényi KSE - Alba Fehérvár
Atomerőmű SE - Kaposvári KK
DEAC - Naturtex-SZTE-Szedeák

21. forduló (március 11., szerda)

Falco-Vulcano Energia KC Szombathely - Jászberényi KSE
Alba Fehérvár - Egis Körmend
Kaposvári KK - Pécsi VSK-Veolia
Sopron KC - Szolnoki Olaj KK
OSE Lions - Atomerőmű SE
KTE-Duna Aszfalt - DEAC
Naturtex-SZTE-Szedeák - Zalakerámia ZTE KK

22. forduló (március 14., szombat)

Szolnoki Olaj KK - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
Egis Körmend - Jászberényi KSE
Pécsi VSK - OSE Lions
Atomerőmű SE - Sopron KC
Zalakerámia ZTE KK - KTE-Duna Aszfalt
DEAC - Alba Fehérvár
Naturtex-SZTE-Szedeák - Kaposvári KK

23. forduló (március 18., szerda)

Falco-Vulcano Energia KC Szombathely - Egis Körmend
Sopron KC - Pécsi VSK-Veolia
Szolnoki Olaj KK - Atomerőmű SE
Jászberényi KSE - DEAC
KTE-Duna Aszfalt - Kaposvári KK
Alba Fehérvár - Zalakerámia ZTE KK
OSE Lions - Naturtex-SZTE-Szedeák

24. forduló (március 21., szombat)

Atomerőmű SE - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
DEAC - Egis Körmend
Pécsi VSK-Veolia - Szolnoki Olaj KK
Zalakerámia ZTE KK - Jászberényi KSE
KTE-Duna Aszfalt - OSE Lions
Naturtex-SZTE-Szedeák - Sopron KC
Kaposvári KK - Alba Fehérvár

25. forduló (március 25., szerda)

Falco-Vulcano Energia KC Szombathely - DEAC
Egis Körmend - Zalakerámia ZTE KK
Atomerőmű SE - Pécsi VSK-Veolia
Szolnoki Olaj KK - Naturtex-SZTE-Szedeák
Jászberényi KSE - Kaposvári KK
Sopron KC - KTE-Duna Aszfalt
Alba Fehérvár - OSE Lions

26. forduló (március 28., szombat)

Pécsi VSK-Veolia - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
Kaposvári KK - Egis Körmend
KTE-Duna Aszfalt - Szolnoki Olaj KK
OSE Lions - Jászberényi KSE
Naturtex-SZTE-Szedeák - Atomerőmű SE
Alba Fehérvár - Sopron KC
Zalakerámia ZTE KK - DEAC