Menetrend

2021/2022-es férfi NB I A csoport alapszakaszának sorsolása 

1. forduló

2021. szeptember 22., szerda

Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét - Kaposvári KK

DEAC - HÜBNER Nyíregyháza BS

Egis Körmend - Zalakerámia ZTE KK

Falco Vulcano Energia KC Szombathely - Pécsi VSK-VEOLIA

Sopron KC - OSE Lions

Atomerőmű SE - Alba Fehérvár

Szolnoki Olajbányász - Naturtex-SZTE-SZEDEÁK

2. forduló

2021. szeptember 25., szombat

HÜBNER Nyíregyháza BS - Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét

Zalakerámia ZTE KK - Kaposvári KK

Pécsi VSK-VEOLIA - DEAC

OSE Lions - Egis Körmend

Alba Fehérvár - Falco Vulcano Energia KC Szombathely

Naturtex-SZTE-SZEDEÁK - Sopron KC

Atomerőmű SE - Szolnoki Olajbányász

4. forduló (*a Bajnokok Ligája első fordulója miatt előrehozva)

2021. szeptember 29., szerda

Falco Vulcano Energia KC Szombathely - Sopron KC

3. forduló

2021. október 2. szombat

Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét - Zalakerámia ZTE KK

HÜBNER Nyíregyháza BS - Pécsi VSK-VEOLIA

Kaposvári KK - OSE Lions

DEAC - Alba Fehérvár

Egis Körmend - Naturtex-SZTE-SZEDEÁK

Falco Vulcano Energia KC Szombathely - Szolnoki Olajbányász

Sopron KC - Atomerőmű SE

4. forduló

2021. október 6., szerda

Pécsi VSK-VEOLIA - Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét

OSE Lions - Zalakerámia ZTE KK

Alba Fehérvár - HÜBNER Nyíregyháza BS

Naturtex-SZTE-SZEDEÁK - Kaposvári KK

Szolnoki Olajbányász - DEAC

Atomerőmű SE - Egis Körmend

5. forduló

2021. október 9., szombat

Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét - OSE Lions

Pécsi VSK-VEOLIA - Alba Fehérvár

Zalakerámia ZTE KK - Naturtex-SZTE-SZEDEÁK

HÜBNER Nyíregyháza BS - Szolnoki Olajbányász

Kaposvári KK - Atomerőmű SE

DEAC - Sopron KC

Egis Körmend - Falco Vulcano Energia KC Szombathely

6. forduló

2021. október 16., szombat

Alba Fehérvár - Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét

Naturtex-SZTE-SZEDEÁK - OSE Lions

Szolnoki Olajbányász - Pécsi VSK-VEOLIA

Atomerőmű SE - Zalakerámia ZTE KK

Sopron KC - HÜBNER Nyíregyháza BS

Falco Vulcano Energia KC Szombathely - Kaposvári KK

DEAC - Egis Körmend

7. forduló

2021. október 24., vasárnap

Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét - Naturtex-SZTE-SZEDEÁK

Alba Fehérvár - Szolnoki Olajbányász

OSE Lions - Atomerőmű SE

Pécsi VSK-VEOLIA - Sopron KC

Zalakerámia ZTE KK - Falco Vulcano Energia KC Szombathely

HÜBNER Nyíregyháza BS - Egis Körmend

Kaposvári KK - DEAC

8. forduló

2021. október 30., szombat

Szolnoki Olajbányász - Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét

Atomerőmű SE - Naturtex-SZTE-SZEDEÁK

Sopron KC - Alba Fehérvár

Falco Vulcano Energia KC Szombathely - OSE Lions

Egis Körmend - Pécsi VSK-VEOLIA

DEAC - Zalakerámia ZTE KK

Kaposvári KK - HÜBNER Nyíregyháza BS

9. forduló

2021. november 6., szombat

Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét - Atomerőmű SE

Szolnoki Olajbányász - Sopron KC

Naturtex-SZTE-SZEDEÁK - Falco Vulcano Energia KC Szombathely

Alba Fehérvár - Egis Körmend

OSE Lions - DEAC

Pécsi VSK-VEOLIA - Kaposvári KK

Zalakerámia ZTE KK - HÜBNER Nyíregyháza BS

10. forduló

2021. november 13., szombat

Sopron KC - Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét

Falco Vulcano Energia KC Szombathely - Atomerőmű SE

Egis Körmend - Szolnoki Olajbányász

DEAC - Naturtex-SZTE-SZEDEÁK

Kaposvári KK - Alba Fehérvár

HÜBNER Nyíregyháza BS - OSE Lions

Zalakerámia ZTE KK - Pécsi VSK-VEOLIA

11. forduló

2021. december 11., szombat

Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét - Falco Vulcano Energia KC Szombathely

Sopron KC - Egis Körmend

Atomerőmű SE - DEAC

Szolnoki Olajbányász - Kaposvári KK

Naturtex-SZTE-SZEDEÁK - HÜBNER Nyíregyháza BS

Alba Fehérvár - Zalakerámia ZTE KK

OSE Lions - Pécsi VSK-VEOLIA

12. forduló

2021. december 18., szombat

Egis Körmend - Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét

DEAC - Falco Vulcano Energia KC Szombathely

Kaposvári KK - Sopron KC

HÜBNER Nyíregyháza BS - Atomerőmű SE

Zalakerámia ZTE KK - Szolnoki Olajbányász

Pécsi VSK-VEOLIA - Naturtex-SZTE-SZEDEÁK

OSE Lions - Alba Fehérvár

13. forduló

2021. december 23., csütörtök

Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét - DEAC

Egis Körmend - Kaposvári KK

Falco Vulcano Energia KC Szombathely - HÜBNER Nyíregyháza BS

Sopron KC - Zalakerámia ZTE KK

Atomerőmű SE - Pécsi VSK-VEOLIA

Szolnoki Olajbányász - OSE Lions

Naturtex-SZTE-SZEDEÁK - Alba Fehérvár

14. forduló

2021. december 27., hétfő

Kaposvári KK - Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét

HÜBNER Nyíregyháza BS - DEAC

Zalakerámia ZTE KK - Egis Körmend

Pécsi VSK-VEOLIA - Falco Vulcano Energia KC Szombathely

OSE Lions - Sopron KC

Alba Fehérvár - Atomerőmű SE

Naturtex-SZTE-SZEDEÁK - Szolnoki Olajbányász

15. forduló

2021. december 30., csütörtök

Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét - HÜBNER Nyíregyháza BS

Kaposvári KK - Zalakerámia ZTE KK

DEAC - Pécsi VSK-VEOLIA

Egis Körmend - OSE Lions

Falco Vulcano Energia KC Szombathely - Alba Fehérvár

Sopron KC - Naturtex-SZTE-SZEDEÁK

Szolnoki Olajbányász - Atomerőmű SE

16. forduló

2022. január 5., szerda

Zalakerámia ZTE KK - Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét

Pécsi VSK-VEOLIA - HÜBNER Nyíregyháza BS

OSE Lions - Kaposvári KK

Alba Fehérvár - DEAC

Naturtex-SZTE-SZEDEÁK - Egis Körmend

Szolnoki Olajbányász - Falco Vulcano Energia KC Szombathely

Atomerőmű SE - Sopron KC

17. forduló

2022. január 8., szombat

Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét - Pécsi VSK-VEOLIA

Zalakerámia ZTE KK - OSE Lions

HÜBNER Nyíregyháza BS - Alba Fehérvár

Kaposvári KK - Naturtex-SZTE-SZEDEÁK

DEAC - Szolnoki Olajbányász

Egis Körmend - Atomerőmű SE

Sopron KC - Falco Vulcano Energia KC Szombathely

18. forduló

2022. január 15., szombat

OSE Lions - Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét

Alba Fehérvár - Pécsi VSK-VEOLIA

Naturtex-SZTE-SZEDEÁK - Zalakerámia ZTE KK

Szolnoki Olajbányász - HÜBNER Nyíregyháza BS

Atomerőmű SE - Kaposvári KK

Sopron KC - DEAC

Falco Vulcano Energia KC Szombathely - Egis Körmend

19. forduló

2022. január 22., szombat

Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét - Alba Fehérvár

OSE Lions - Naturtex-SZTE-SZEDEÁK

Pécsi VSK-VEOLIA - Szolnoki Olajbányász

Zalakerámia ZTE KK - Atomerőmű SE

HÜBNER Nyíregyháza BS - Sopron KC

Kaposvári KK - Falco Vulcano Energia KC Szombathely

Egis Körmend - DEAC

20. forduló

2022. január 29., szombat

Naturtex-SZTE-SZEDEÁK - Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét

Szolnoki Olajbányász - Alba Fehérvár

Atomerőmű SE - OSE Lions

Sopron KC - Pécsi VSK-VEOLIA

Falco Vulcano Energia KC Szombathely - Zalakerámia ZTE KK

Egis Körmend - HÜBNER Nyíregyháza BS

DEAC - Kaposvári KK

21. forduló

2022. február 5., szombat

Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét - Szolnoki Olajbányász

Naturtex-SZTE-SZEDEÁK - Atomerőmű SE

Alba Fehérvár - Sopron KC

OSE Lions - Falco Vulcano Energia KC Szombathely

Pécsi VSK-VEOLIA - Egis Körmend

Zalakerámia ZTE KK - DEAC

HÜBNER Nyíregyháza BS - Kaposvári KK

22. forduló

2022. február 12., szombat

Atomerőmű SE - Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét

Sopron KC - Szolnoki Olajbányász

Falco Vulcano Energia KC Szombathely - Naturtex-SZTE-SZEDEÁK

Egis Körmend - Alba Fehérvár

DEAC - OSE Lions

Kaposvári KK - Pécsi VSK-VEOLIA

HÜBNER Nyíregyháza BS - Zalakerámia ZTE KK

23. forduló

2022. február 16., szerda

Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét - Sopron KC

Atomerőmű SE - Falco Vulcano Energia KC Szombathely

Szolnoki Olajbányász - Egis Körmend

Naturtex-SZTE-SZEDEÁK - DEAC

Alba Fehérvár - Kaposvári KK

OSE Lions - HÜBNER Nyíregyháza BS

Pécsi VSK-VEOLIA - Zalakerámia ZTE KK

24. forduló

2022. március 12., szombat

Falco Vulcano Energia KC Szombathely - Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét

Egis Körmend - Sopron KC

DEAC - Atomerőmű SE

Kaposvári KK - Szolnoki Olajbányász

HÜBNER Nyíregyháza BS - Naturtex-SZTE-SZEDEÁK

Zalakerámia ZTE KK - Alba Fehérvár

Pécsi VSK-VEOLIA - OSE Lions

25. forduló

2022. március 19., szombat

Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét - Egis Körmend

Falco Vulcano Energia KC Szombathely - DEAC

Sopron KC - Kaposvári KK

Atomerőmű SE - HÜBNER Nyíregyháza BS

Szolnoki Olajbányász - Zalakerámia ZTE KK

Naturtex-SZTE-SZEDEÁK - Pécsi VSK-VEOLIA

Alba Fehérvár - OSE Lions

26. forduló

2022. március 26., szombat

DEAC - Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét

Kaposvári KK - Egis Körmend

HÜBNER Nyíregyháza BS - Falco Vulcano Energia KC Szombathely

Zalakerámia ZTE KK - Sopron KC

Pécsi VSK-VEOLIA - Atomerőmű SE

OSE Lions - Szolnoki Olajbányász

Alba Fehérvár - Naturtex-SZTE-SZEDEÁK